Wygoda, niezwykły design oraz bezpieczeństwo użytkowania. Oto cechy, które posiada idealne wyposażenie wnętrza oraz atrybuty, na których skupiamy się projektując nasze meble. Nie musisz obawiać się przykrych niespodzianek. W trosce o zadowolenie naszych klientów testujemy wszystkie nasze produkty. Dbałość o najdrobniejsze detale sprawia, że na rynek trafiają jedynie te, które spełnią Twoje wymagania. Szerokie grono odbiorców na całym świecie, to świadectwo rzetelności oraz profesjonalizmu naszej firmy. Spośród mebli o wyjątkowym wzornictwie, wykończonych tkaninami najwyższej jakości, z pewnością wybierzesz takie, które trafią w twój gust i idealnie pasować będą do urządzanych wnętrz.

Ponad dwadzieścia lat działalności rodzinnej firmy Wilimex to historia licznych przeobrażeń i dostosowywania się do potrzeb rynku i zmieniających się trendów. Firma produkująca początkowo wyroby wyplatane i gięte z wikliny i rattanu bardzo szybko znalazła się w czołówce przedsiębiorstw dostarczających wyposażenie wnętrz dla obiektów użyteczności publicznej, takich jak hotele, restauracje, biura. Wykonujemy według indywidualnych projektów meble, drzwi oraz inny asortyment. Meble nowoczesne, a także repliki klasycznych mebli oraz elementów wyposażenia wnętrz, takich, jak drzwi, czy boazeria… w naszej szerokiej ofercie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby urządzić wyjątkowe wnętrza.

Innowacyjność, nowoczesność oraz wykorzystanie najnowszych technologii przyświecało powstaniu marki mebli Dekort. Dzięki temu nasze meble to produkty o najwyższej jakości. Do popularności marki przyczynia się nie tylko bardzo nowoczesne, oryginalne wzornictwo, ale również ergonomia użytkowania naszych produktów. Według filozofii naszej firmy, to klient i jego potrzeby zawsze znajdują się na pierwszym miejscu. Właśnie dlatego dbamy o to, aby ekspozycja asortymentu oraz komfort zakupu naszych produktów pozostawał zawsze na najwyższym poziomie. Kupując meble marki Dekort możesz liczyć na szereg różnorodnych usług serwisowych.

U podstaw stworzenia marki New Design leżą doświadczenia w zakresie wyposażenia wnętrz oraz pasja tworzenia pięknych mebli. Obecnie nasza firma koncentruje się przede wszystkim na produkcji wyjątkowych i nowoczesnych łóżek tapicerowanych. Ich niepowtarzalność wynika przede wszystkim z indywidualnego dopasowania do potrzeb Klienta. Pragniesz mieć nieograniczony wpływ na kształt, kolor czy wymiar swojego łóżka? Nasza firma uwzględni wszelkie Twoje sugestie. Nawet najbardziej nietypowy wymiar mebli nie stanowi dla nas żadnego ograniczenia. Wszystko dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii. Odejście od produkcji o charakterze masowym pozwala nam realizować marzenia naszych Klientów o meblach stworzonych na miarę ich potrzeb.